SSZ Nedir ? Superslow Zone Bahçeşehir

SSZ Nedir ? Superslow Zone Bahçeşehir şubesine gelerek SSZ Superslow Zone ne demektir ve SSZ faydaları nelerdir gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Değerli blog takipçilerimiz hemen yazımıza başlayalım.

İlk olarak SSZ nedir ? sorumuzun cevabı ile başlayalım. SSZ yani Superslow Zone ; Amerika’da 29 yıllık bir bilimsel çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmış ve etkinliği kanıtlanmış 20 dakikalık kişiye özel bir güç egzersiz antrenmanıdır. Haftada yalnızca 1 veya 2 kez yapılması yeterlidir.

SSZ yani Superslow Zone’u farklı yapan şey aşağıda belirtilmiştir. SuperSlow egzersizden eksiksiz bir sonuç alabilmek için üç temel unsuru dikkate alır.

  • *Yüksek yoğunlukta, maksimum sayıda lifi çalıştırmak ve düşük kuvvet egzersizi yapmak kas gücünü maksimuma çıkarır.

  • *Program kapsamında esnekliği geliştirmek yada korumak için bazı esneme hareketleriyle vücuda direnç uygulanır.

  • *SuperSlow vücudun transport sistemine ağırlık verir, kalp damar yeterliliğini arttırır.

SuperSlow Zone® SSZ, Sistemi, çok düşük kuvvet ile yapılan yüksek yoğunluklu egzersizlerin uygulandığı akredite edilmiş bir kas güçlendirme protokolüdür.

SSZ Nedir sorunuzun cevabı için en güzel açıklama , Hızlı ve etkili bir sistemdir. 29 yıllık ayrıcalıklı bir geçmişe sahip bu sistem bilimi esas almaktadır. Antrenmandaki her dakikanızı denetleyen akredite edilmiş Sertifikalı Eğitmeniniz, seansınızı her seferinde size eksiksiz, tüm vücudunuzu esas alan ve güvenli bir antrenman sağlayacak şekilde size göre uyarlamaktadır. Küçük veya büyük tıbbi sıkıntıları olan kişiler için rehabilitasyon amaçlı olarak da uygulanmasının yanı sıra, fit ve formda olmak isteyenler, incelirken bir yandan da kaslarını güçlendirmeyi isteyenler ve genel anlamda egzersiz yapmak isteyenler dahil olmak üzere tüm yaş ve yetenek grupları için uygulanan ideal , son derece faydalı ve etkili bir kas ve vücut güçlendirme sistemidir.

super-slow-zone-bahcesehir-slide-1-son
ssz nedir, superslow zone, superslow zone bahçeşehir, ssz faydaları, ssz faydaları nelerdir, ssz slowzone bahçeşehir ne demektir

Hedeflerinize bağlı olarak haftada 1-2 kez egzersiz yapmak yeterli olacaktır. Bilgili ve profesyonel olan eğitmeniniz öncelikle ihtiyaçlarınıza ve sonuçlarınıza ve de bunun hayatınızın için kattığı değere odaklanır. Dakik ve her daim özenli olan eğitmeniniz en az sürede elde edilen azami sonuç ve kazanımları sürdürmenize yardımcı olur. Hayatınız ve huzurunuz için kendinize ayırabileceğiniz değerli vaktiniz size kalacak ve gücünüz, sağlığınız ve zindeliğinizde yaşanan ilerleme sayesinde hayattan alacağınız tat da artacaktır.