SSZ ( Superslow Zone ) Bahçeşehir

SSZ, SuperSlow Zone

SSZ, Superslow Zone Amerika’da 34 yıllık bir bilimsel çalışma sonucu olarak ortaya çıkmış, etki, sonuç ve güvenlik açısından kendini kanıtlamış mükemmel bir kas güçlendirme egzersiz yöntemidir.

SSZ, Superslow Zone Son dönemlerde 20-25 DAKİKALIK egzersiz SLOGANIYLA ortaya çıkmış olan yöntemlerden farkımızı anlamak için hemen deneme randevusu alabilirsiniz. SSZ, ssz nedir, SSZ faydaları, gibi sorularınızın yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz. Ssz Superslowzone, Superslow zone SSZ anlamına gelmektedir. Superslow

SSZ, SuperSlow ZONE® Nedir ?

SSZ, Superslow Zone Bahçeşehir Şubesi olarak ;

  • Sadece 20 Dakika – Haftada 2 Kez
  • Sertifikalı Eğitmen ile Bire Bir Çalışarak
  • Zıplamadan, Koşmadan, Terlemeden
  • Giysi Değiştirmeye Gerek Olmadan
  • Gelişiminizin Sürekli Takip Edildiği
  • Bilimsel Araştırmalar ile Desteklenen
  • Son Derece Güvenli ve Etkili
  • Yüksek Yoğunluklu Egzersizdir.
superslow-zone-bahcesehir-ssz-uye-yorumlari

SSZ, SuperSlow Zone® Sistemi, çok düşük kuvvet ile yapılan yüksek yoğunluklu egzersizlerin uygulandığı akredite edilmiş bir kas güçlendirme protokolüdür.

Hızlı ve etkili bir sistemdir. 29 yıllık ayrıcalıklı bir geçmişe sahip bu sistem bilimi esas almaktadır. Antrenmandaki her dakikanızı denetleyen akredite edilmiş Sertifikalı Eğitmeniniz, seansınızı her seferinde size eksiksiz, tüm vücudunuzu esas alan ve güvenli bir antrenman sağlayacak şekilde size göre uyarlamaktadır. Küçük veya büyük tıbbi sıkıntıları olan kişiler için rehabilitasyon amaçlı olarak da uygulanmasının yanı sıra, fit ve formda olmak isteyenler, incelirken bir yandan da kaslarını güçlendirmeyi isteyenler ve genel anlamda egzersiz yapmak isteyenler dahil olmak üzere tüm yaş ve yetenek grupları için uygulanan ideal , son derece faydalı ve etkili bir kas ve vücut güçlendirme sistemidir.

Hedeflerinize bağlı olarak haftada 1-2 kez egzersiz yapmak yeterli olacaktır. Bilgili ve profesyonel olan eğitmeniniz öncelikle ihtiyaçlarınıza ve sonuçlarınıza ve de bunun hayatınızın için kattığı değere odaklanır. Dakik ve her daim özenli olan eğitmeniniz en az sürede elde edilen azami sonuç ve kazanımları sürdürmenize yardımcı olur. Hayatınız ve huzurunuz için kendinize ayırabileceğiniz değerli vaktiniz size kalacak ve gücünüz, sağlığınız ve zindeliğinizde yaşanan ilerleme sayesinde hayattan alacağınız tat da artacaktır.

superslow-zone-bahcesehir-ssz-uye-yorumlari